koşu protezi

TLSO Korse

TLSO korse, kullanım amacı ve tedaviye yaptığı hizmetler açısından omurga kırıklarının en önemli medikal malzemeleridir. Vücut ortezlerinden olan TLSO korse, çeşitli sebeplerle oluşan omurga kırıklarının tedavisine de dolaylı yoldan katkı sunar. Omurga kırıkları olan kişilerin bedenin üst kısmını hareket ettirmeyecek ortezlere ihtiyacı bulunur. Omurga bölgesini çepeçevre sararak hareket etmemesi sayesinde iyileşme sürecini hızlandıran medikal ürünlerdir.

Vücuda uyumlu yapısı, kişiye özel tasarım olması ile yakından ilgilidir. Bir medikal firmanın diğerine üstünlüğünü sağlayan temel kriter de doğru ölçü alabilmesidir. Bu konu, medikal firmanın son sistem teknolojiyi kullanarak, hassas ölçüm yapabilen cihazlara sahip olması ile yakından ilgilidir. Skolyoz tedavisinde de TLSO Korse kullanımı öne çıkar.

Son Sitem Ölçüm Cihazları

Kişiye özel tasarlanan her türlü protez ve ortez ürünlerde doğru ölçüyü almak, tedavi başarısını arttırır. Tedavi başarısına dolaylı yoldan büyük katkı sunan medikal cihazların hassas makineler tarafından imalatı yapılmalıdır. Gelişme çağındaki çocuklarda görülen düztaban oluşumları, doğru tabanlık kullanımı ile geriletilmekte ve hatta düzelme şansı oluşmaktadır.

Bu konuya en büyük katkıyı sunan sağlıklı tabanlıklar olur. Çocukların ayak ölçüsünü en kısa sürede ve doğru şekilde tespit eden son sistem aletler, başarıda önemli bir yere sahiptir. Firmamız her türlü medikal malzeme ölçümünü hassas aletleri ile yapar. Hata payı sıfıra yakın bu aletler, düzenli olarak kalibrasyon testlerinden geçer. Firmamız kalite kontrol standartlarına uygun şekilde üretim ve satış hizmeti sunar.

Yaşam Kalitesini Arttıran Yapay Uzuvlar

Kişinin iş ve günlük yaşamdaki her türlü aktivitesini yardımsız yapabilmesi, yaşam kalitesini arttırır. Geçici sakatlanmalarda kullanılan ortezler ile kalıcı uzuv kayıplarında kullanılan protezler, bu amaca hizmet ederler. Çeşitli sebeplerle yaşanan sakatlanmalar, tedavi edilmediğinde kişinin yaşamdan kopmasına sebep olmaktadır.

Kas ve iskelet sistemi rahatsızlıklarına bağlı olarak kullanılacak medikal cihaz ve ortezler, sakatlanan kişinin günlük rutinine dönmesini hızlandırır. Firmamız uzuv kayıplarında yaşanan manevi acıyı en aza indirecek şekilde gerçeğine en uygun protezleri imal eder. Sağlıklı ve rahat kullanım sağlayan protez ve ortezlerin yapımı için firmamızın tercih edilmesi önerilir.