koşu protezi

Ortopedik ayakkabılar, kişilerin ayak, ayak bileğinin ve bacağın sağlıklı yapısını korumak ve oluşturmak için kişilere özel olarak üretilmektedir. Ortopedik ayakkabılar kişilerin ayak tabanı, ayak bileğinde oluşan deformitelere göre özelleştirilerek üretilmektedir. Ortopedik ayakkabılar oluşan deformitelerin tedavisinde kullanılır.

 

Genellikle gelişme çağındaki çocuklarda tespit edilen ortopedik rahatsızlıklarda, son derece etkili olduğu gözlemlenmiştir. Örneğin, düz taban olma dereceleri de farklılıklar gösterir. Ayak kavisi olmasına rağmen, yere bastığı zaman bu kavisin yok olması da bir tür düz tabanlık olmaya işaret eder. Bu konuda ortopedi uzmanlarının tanı koymuş olduğu kişilerin zaman kaybetmeden ortopedik protez ve ortez merkezlerine başvurmaları önerilir. 

Ortopedik Ayakkabılar

Firma çalışanlarımız alanında uzman kişilerdir. Doğru ölçü almak, kaliteli ve rahat ortez ve protez malzemeleri için son derece önem taşır.  Hastaların rahat etmesi için kendi vücut yapı ve ölçülerine uygun olan ortez protez ve ortopedik ayakkabılar  firmamız uzman ekibi tarafından yapılmaktadır. Her ortopedik ayakkabı ölçüsü herkese uygun olmayacağından ve her ihtiyaca hitap etmeyeceği için hastalara özel tabanlık yapımı için firmamız kalifiye şekilde hizmet vermektedir.