koşu protezi

Mikroişlemci Kontrollü Diz Eklemi

Mikroişlemci kontrollü diz eklemi, hayatın daha kolay bir hale gelmesi için mikroişlemci kontrollü diz eklemi kullanılması faydalıdır. Örneğin rampadan çıkacak birey, protez ayak, sayesinde kolay bir şekilde çıkabilir. Normal bir ayağın, verdiği hissiyatı kolaylıkla verebilir. Sağlık yönünden çok faydalıdır. İhtiyacı olan herkesin biyolojik bedenini tamamlaması için alması gerekir. Çünkü psikolojik olarak, insan kendisini yarım kalmış hissedebilir.

Mikroişlemci kontrollü diz eklemi, böyle bir duygu  oluşması yerine  ayakta kalması daha faydalı olacaktır. Ayak ve diz kısımları gayet koordineli bir şekilde çalışır ve yürürken rahatsızlık hissi vermez.  Kişinin hem konforlu hem de güvenliğini iyi bir şekilde arttırır.  Yapım aşamasında Kaliteli malzemeler kullanılmıştır malzeme içeriği tamamen insan bedeni ile uyumludur.

Mikroişlemci Kontrollü Ayağın Faydaları
Yaşam kalitesinin artması ve hayatın konforlu bir hale gelmesi için işlevseldir.  Güvenli duran, özelliği sayesinde kendisini ön plana çıkarır.  İçerisinde rampa çıkabilmek için yazılım vardır.  Güç uygulandığı andan itibaren yazılım harekete geçer ve kişinin adım atması  kolaylaşır.  İçeriğinde yapay zekâya ait bir yazılım çeşidi vardır. 

Yaklaşık 1500 defa tekrar istasyonlarını inceler.  Adım atmak mucizevi bir şekilde rahat hale gelir.  İçeriğinde büyük bir batarya bulunur ve bu batarya sayesinde yaklaşık olarak 3 gün rahat bir şekilde adım atılabilir.  Adım atılırken vücut sistemi hiçbir şekilde gerilmez kas sistemi ile uyum içerisinde adım işlemi gerçekleşir. Mikroişlemci kontrollü diz eklemi çok yararlıdır. 

Mikroişlemci Kontrollü Diz Ekleminin Yarattığı Psikoloji

Ayağı olmayan insan psikolojik olarak kendisini mutsuz hisseder.  Çünkü kendisini diğer insanlarla karşılaştırır.  Yarım kalmış hissiyatı içerisinde kalır.  Bu durumda diğer insanlarla ilişki kurmak, ortama çıkmak ve oturmak onun için zorlayıcı bir hale gelebilir.  Fakat mikroişlemci kontrollü diz eklemi, sayesinde bu durum tamamen ortadan kalkar. 

Kişi, adeta yaşama yeniden doğmuş gibi hisseder.  Çünkü protez ayak sayesinde normal bir insanın ayağı gibi bütün hareketlerini gerçekleştirebilir.  Sanki doğduğundan beri bu diz eklemine sahipmiş gibi kendisini çok huzurlu hisseder. Bu psikolojik yönden çok büyük bir avantajdır.  Kişinin tekrardan kendisini fark etmesi ve sağlıklı bir yaşam sürmesine destek olur. Mikro işlemci kontrollü diz eklemi için firmamızdan her türlü desteği ve hizmeti alabilirsiniz.  Kişiye özel ihtiyaca yönelik protezler konusunda hizmetinizdeyiz.