koşu protezi

Hidrolik Diz Üstü Protez Eklemi

Hidrolik diz eklemi protezi, yürüyüşte doğru salınım yapan sistemlere sahiptir. Adından da anlaşılacağı gibi hidrolik çalışma ilkelerine sahip olan bu sistemler, protez bacak kullananlarda son derece önemli bir görevi üstlenirler. Topuğun yere değdiği zaman dizde kasılma yapmasını önleyen sistemlere sahiptir. Diz eklemi ve ya üzerinden uzuv kaybı yaşayıp protez bacak takmak zorunda kalanlar için hidrolik diz eklemi kullanımı önem taşır.

Hareket esnasında her sefer ayağın yerle temasında dizde bükülme gibi problemlerin yaşanması söz konusudur. Protez bacaklarda bu sorunu gidermeye yönelik şekilde kaliteli ve kişiye uyumlu hidrolik diz eklemi kullanımı önerilir. Hidrolik diz eklemleri, kişinin yürüme hızına bağlı olarak ta esneme gibi unsurlarla dizde istem dışı hareketleri önler.

Protezde Kurumsal İsimler

Firmamız, protez uzuv, hidrolik diz eklemi, tabanlıklar, ortez çeşitlerinde kaliteli tasarım ve kişiye özel üretim yapma hizmeti sunar. Hidrolik diz eklemi, merdiven inip çıkma gibi günlük hayatta sık karşılaşılan durumlar için protez kullananlarda ciddi bir rol üstlenir. Kişiye özel tasarım yapan firmamız kolay şekilde takılıp çıkarılabilen protez uzuvları ile tercih edilir. Kişinin kısıtlı zamanlarda protezlerini rahat ve çok kısa sürede takabilmesi, günlük yaşam döngüsünde önem taşır.

İşe gitmek, alışveriş yapmak, sosyal yaşama katılmak için protez uzuvların önemi son derece fazladır. Bu uzuvların pratik şekilde kullanımı, takıp çıkarmanın zahmetli olmaması ile yakından ilgilidir. Firmamız ortez ve protezleri, kaliteli materyallerden üretilmiş, teknik ölçümleri yapılmış, onaylı ürünlerdir. Kişiye özel doğru ölçüyü almak ta rahat kullanım sağlayan bir diğer faktördür. Bunun için son çıkan teknolojiyi kullanan firmamız, kişiye uyumlu protez ve ortez malzemelerini üretir.