koşu protezi

Pnömatik Diz Üstü Protez Eklemi

Pnömatik diz eklemleri, yürüyüşte doğru salınım yapan sistemlere sahiptir. Topuk vuruşuyla beraber diz eklemindeki kilit sistemi aktif hale gelir. Bu da yürüyüş sırasında hastanın daha güvenli ve gerçekçi adım atmasını sağlamaktadır. Pnömatik eklemlerde hastanın yürüyüş hızına bağlı olarak eklemin açılma ve kapanma hızı manuel olarak ayarlanabilmektedir. Diz eklemi ve ya diz eklemi üzerinden uzuv kaybı yaşayan hastalarda pnömatik diz eklemi kullanımı önem taşır.

Pnömatik Diz Eklemi

Fonksiyonel ve işlevsel bir ürün olan pnömatik diz eklemi hidrolik olarak çalışma sistemine de her zaman sahiptir. Diz bölgesine özel bir sistem olan pnömatik diz eklemi farklı bir çalışma yapısına sahiptir. Diz eklemi ve ya üzerinden uzuv kaybı yaşayan tüm kişiler pnömatik diz eklemini tercih ederek gerçeğe en yakın yürüyüşü yapmayı başarabilirler. 

Firmamızda her türlü uzuv kayıplarına uygun protez üretimi yapılmaktadır. Uyguladığımız ürünler kişinin aktivite düzeylerine uygun, kişiye özel olarak uygulanmaktadır. Firmamız sizlerin en rahat şekilde yürümeniz, hayatınızı en kolay şekilde idame edebilmeniz için çalışmaktadır.

Herhangi bir sebeple uzuv kaybı yaşayan kişiler protez kullanarak hayatlarını devam ettirirler. Diz üstü protezi için eklem çeşitleri arasında pnömatik diz eklemi önemli bir yer kaplamaktadır. Uzuv kaybı yaşayan bütün insanlar için aktif olarak faaliyet gösteren firmamızda her tür protez çeşidi kişiye özel olarak yapılmaktadır. Firmamızla iletişime geçerek ürün çeşitleri hakkında bilgi ve hizmet alabilirsiniz.