koşu protezi

Kontraktür Ortezleri

Kontraktür ortezleri, çeşitli eden yada etmenler sebebiyle vücudumuzdaki eklemlerde hareket kısıtlılığı oluşabiliyor. Yaşanan bu hareket kısıtlılığı için kontraktür ortezi önerilmektedir. Kontraktür ortezi ayarlanabilir eklemi ile hareket kısıtlılığı yaşanan eklemin tam açıklığına kavuşmasını sağlamaktadır.

 

Kontraktür ortezi bir nevi eklem hareket kısıtlılığını ortadan kaldıran ortez olarak nitelendiriliyor. Protez ve ortez üzerine kurmuş olduğumuz firmamızda kişiye özel ölçü ve provalı üretim yapılmaktadır. Sizlerde bu tür sorunlarla karşı karşıya kaldığıınızda firmamızdan destek alabilirsiniz. Bu tarz ortezler fiziksel ve aynı zamanda rehabilitasyon konusunda da destek sağlamaktadır. 

Kontraktür Ortezleri 

Eklem bölgelerinde yaşanan hareket kısıtlılıkları için kontraktür ortezleri tercih ediliyor.  Bu tarz ortez çeşitleri ayarlanabilir mekanizmaya sahiptir. Kullanıcılar bu ortez türünü kendi başlarına ayarlayabilirler. Eklem açıklık derecesi manuel olarak ayarlanarak kısa bir süre sonra eklem tam açıklığına kavuşmaktadır. 

Protez ve ortez konusunda kurduğumuz firmamızda her çeşit ve türde protez ve ortez yapımı için destek alabilirsiniz. Eklem hareket kısıtlılığını dengede tutan ürün için firmamızla irtibata geçebilirsiniz. Firmamız tecrübesi ve profosyonel ekibi ile sizlere ölçünüze özel olarak yapılan protezlerle hizmet sunmaktadır. 

Bu ürün için firmamızdan hizmet alabilir rahat bir şekilde hareket edebilirsiniz. Vücuda hiçbir yan etkisi ya da endikasyona yol açmayan ürün kaliteli malzemeler ile ölçünüze özel üretiliyor. Bu ürün aynı zamanda rehabilitasyon konusunda da başarılı sonuçlar ortaya koyuyor. Her tür özel ölçüye üretim protez ve ortez aparatları için firmamızdan en iyi hizmeti alabilir rahat hareketler yapabilirsiniz.