koşu protezi

Hidrolik Ayak

Hidrolik ayaklar, yürüyüşte doğru salınımı yapan sisteme sahiptir. Adından da anlaşılacağı gibi hidrolik çalışma ilkelerine sahip olan bu sistemler protez ayak kullanan kişilerde önemli bir yere sahiptir. Bu ayak eklemi kişinin yürüyüş hızına göre manuel olarak ayarlanabilmektedir. Hidrolik ayak eklemleri hastalara en doğal yürüyüşü sağlamak için dizayn edilmiştir. Kişiler bu eklem ile beraber yaşadıkları uzuv kaybının eksikliğini her anlamda büyük ölçüde tamamlar.

Hidrolik ayak eklemleri, protez ayak kullanıcıları için rahat bir kullanım sağlıyor. Protez ürünleri alanında kurduğumuz firmamızda tüm uzuv ve bölgeler için uygulamalar yapıyoruz. Yaşam kalitenizi düzeltmek istediğinizde firmamızdan bu alanda en iyi hizmeti alabilirsiniz. Her çeşit protez uygulamalarını en yeni metotlar dahilinde yapıyoruz.

Kişilere Özel Olan Her Tür Protez Çeşitleri

Trafik kazaları günümüzde en sık karşılaşılan sorunlar arasında yer alıyor. Bu tarzda kazalarda ise insanlar çeşitli şekilde yaralanabiliyor. Kol, bacak, uzuv kayıpları ise ne yazık ki kötü bir durumu ortaya koyuyor. Protez alanında kaydedilen gelişmeler sayesinde ise firmalar bu alanda çalışmalar yapıyor. Firmamızda kişilere  özel olan hidrolik ayak eklemlerini  uyguluyoruz.

Yaşanan bu olumsuz durumdan kurtulmak istiyorsanız firmamızda her tür ve kişinin durumuna özel olan protez hizmeti alabilirsiniz. Her uzuv ve bölge için protez çalışmaları yapıyoruz. Yaşadığınız kötü olaylar sonucunda bir uzuv kaybı ile karşılaştığınızda firmamızdan sağlam yapıya sahip olan protez çeşitleri için hizmet alabilirsiniz.

Uzuv Kaybı Yaşayanlar İçin En Özel Hizmet

Uzuv kaybı yaşamak kişilerin endişe yaşamasına neden olabiliyor. Ancak günümüzde bu alanda kaliteli protez hizmeti veren firmalar devreye girerek bu durumu çözüyor. Hidrolik ayak alanında özel uygulamalara yer veren firmamızdan en iyi hizmeti alabilirsiniz. 

Rahat bir şekilde giyilebilen bu protez çeşitleri ile her alanda rahatı yaşayabilirsiniz. Firmamızda kol, bacak ve uzuv kaybı yaşayan bütün insanlar için protez hizmetleri sunuyoruz. Kaliteli olarak protez hizmetleri sunan firmamızla bağlantıya geçerek istediğiniz detaylarla protez hizmeti alabilirsiniz. Uzuv kaybı konusunda endişe etmeden firmamızdan hizmet alabilirsiniz.