koşu protezi

Mikroişlemci Kontrollü Ayak

Mikroişlemci kontrollü ayak bileği eklemleri, hastaların kullanımda en çok tercih ettiği ürünlerdendir. Ayak bileği eklemi bilgsayar programı ile yapılmaktadır. Mikro işlemci kontrollü ayak bileği eklemleri sensörler yardımıyla attığınız her adımda arazi ölçümü yapar ve araziye en uygun yürüyüşü yapmanızı sağlar. Yürüyüş hızınıza göre ayak bileği eklemi haraketlerini yumuşatır ve ya sertleştirir. Bunlar kişinin en gerçekçi yürüyüşü yapmasını sağlayan özelliklerin bir kısmıdır.

Mikroişlemci kontrolü ayaklar kişinin beden bütünlüğünü tamamiyle hissetmesine olanak sağlar. Yürüyüşte daima rahatlığı, konforu ve doğal yürüyüşü destekler. Hastanın boy kilo, aktivite seviyesi gibi faktörler belirlenerek her zaman tercih edilebilir

Mikroişlemci Kontrollü Ayak  

Vücut ile bir bütün haline geliyor. İnsan bedeni ile adeta etkileşim içindedir. Mikroişlemci kontrollü ayak her daim, bütün alan içinde kullanıma uygundur. Hasta belirli kas sistemine sahip gibi kendi kontrollerini sağlar. Aküler güdük ile ayak kısmı arasında yer alıyor. 

Kendi sistemi ile çalışmaya devam ediyor. İhtiyacı olan herkes satın alabiliyor.  Firma olarak kişilerin mikroişlemci kontrollü ayağa ulaşmalarını sağlamaktayız. İnsanların yürüme bilincinin unutulmasını engeller ve fiziksel olarak katkılar sağlar. Eğer ki kontrollü kullanılır ise, hastaya uzun bir yol arkadaşlığı yapabilir. Kaliteli ve size özel  üretilen ürünlerimiz için firmamızdan destek alabilirsiniz.