koşu protezi

Mekanik Eklem

Mekanik diz eklemi, farklı nedenlerle diz üzerinde yaşanan uzuv kayıpları için kullanılmaktadır. Mekanik diz eklemlerinin çeşitli sistemleri mevcuttur. Bunlar yük frenli mekanik diz eklemi yani topuk vuruşuyla beraber dizin kilitlenmesi, el ile kontrol edilebilen kilitli mekanik diz eklemi ve serbest salınım yapabilen kilit sistemi olmayan serbest mekanik diz eklemidir. Bu çeşitler hastanın isteğine göre uygulanmaktadır.

Mekanik eklem protezi hizmeti sunan firmamızdan uzuv kayıpları için en iyi protez hizmeti alabilirsiniz. Yaşanan her türlü uzuv kayıpları için ölçüye özel protez hizmetleri sunuyoruz. Mekanik eklem protezi çeşitleri için firmamızdan en kaliteli hizmeti alabilirsiniz. Ölçüye özel eklem protezleri alanında firmamızdan her türlü hizmeti alabilirsiniz.

Mekanik Diz Eklemi

Fonksiyonel ve işlevsel bir diz eklem çeşidi olan bu ürün mekanik çalışma sistemine sahiptir. Diz bölgesine özel bir sistem olan mekanik diz eklemi hasta tercihine göre, yük frenli, kilitli ve serbest sistem olarak tercih edilebilir. Diğer protez ekipmanları gibi iş hayatı, günlük aktivite gibi faktörler baz alınarak kişiye en uygun mekanik diz eklemi uygulanabilir. 

Firmamızda bütün uzuv kayıplarına uygun protez üretimi yapılmaktadır. Firmamız sizlerin en rahat şekilde yürümeniz, hayatınızı en kolay şekilde idame edebilmeniz için çalışmaktadır. Uzuv kaybı yaşayan bütün insanlar için aktif olarak faaliyet gösteren firmamızda her tür protez çeşidi kişiye özel olarak yapılmaktadır. Firmamızla iletişime geçerek ürün çeşitleri hakkında bilgi ve hizmet alabilirsiniz.